ЧЕКАЄМО НА ВАС У ЦЕНТРІ СІМЕЙНОЇ ДОПОМОГИ

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5 м. Вінниці» – комунальне унітарне некомерційне підприємство, що надає первинну медичну допомогу дорослому та дитячому населенню відповідно до Договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, укладеного між Центром та Національною службою здоров’я України, та вживає заходів із профілактики захворювань дорослого та дитячого населення, підтримання громадського здоров’я. КНП «ЦПМСД №5 м. Вінниці» є власністю Вінницької міської об’єднаної територіальної громади.

Проходить державну реєстрацію, акредитацію та отримує відповідні ліцензії на провадження господарської діяльності у сфері охорони здоров’я в установленому порядку.

Первинна медична допомога задекларованому населенню надається 47 фахівцем Центру у 9-ти відокремлених амбулаторіях ЗПСМ.

У закладі організовано роботу пунктів невідкладної медичної допомоги та пунктів вакцинації. Пацієнти на базі Центру мають змогу отримати лабораторні, рентгенологічні, УЗД обстеження. У центральному корпусі по вул. Замостянській, буд.49, ведуть прийом лікарі-спеціалісти амбулаторно-діагностичних відділень для дорослого та дитячого населення.

Фахівці Центру працюють в медичних електронно-інформаційних системах «Доктор Елекс» та EHealth, що дає змогу пацієнту працювати у «Персональному кабінеті пацієнта», знайомитись зі своєю медичною документацією, проводити онлайн запис на прийом до сімейного лікаря та інших спеціалістів. Пацієнти можуть обирати лікаря з надання первинної медичної допомоги – шляхом підписання декларації з обраним лікарем, незалежно від місця реєстрації чи проживання.